Technologie inexLED - EKRANY TRANSPARENTNE

Ekrany Led, Panel Led, Wyświetlacz Led, Telebim, Kurtyny Led


 


inexLED T - ekrany transparentne

Ekrany transparentne to efekt najnowszych rozwiązań technologicznych. Ultranowoczesna technologia produkcji modułów z których konstruowane są ekrany sprawia, że są to produkty najwyższej jakości.


Diody led SMD1921 pochodzące od znanej na całym świecie firmy Nationstar zapewniają wysoką jasność - na poziomie 6000 cd/m2 i niezawodność. Kompaktowa konstrukcja diód pozwala uzyskać rozdzielczości ekranów na poziomie 2,5 mm.

Układ diód na listwach modułów oraz odległość między listwami pozwala na produkcję ekranów transparentnych o różnych parametrach użytkowych i różnych rozdzielczościach 

Szczelinowy układ paneli lub szyn LED sprawia, że konstrukcja ekranu pozwalają uzyskać transparentność na poziomie nawet 90%. 

Technologia inexLED T pozwala na budowę dowolnej wielkości ekranów przy wykorzystaniu kaset o rozmiarze 100x50 cm. Szybki montaż sprawia, że cały proces instalacyjny jest zoptymalizowany czasowo. 

Cechy i zalety ekranów inexLED T

Wysoka przejrzystość
Przezroczystość może osiągnąć maksymalnie 75% -90% przy najwyższej rozdzielczości, ekran jest wówczas prawie niewidoczny, gdy jest oglądany z odległości 5 metrów.

Modułowa konstrukcja
Modułowa konstrukcja pozwala tworzyć dowolnej wielkości ekrany przy dobraniu optymalnej rozdzielczości.

Łatwa instalacja i konserwacja
Łatwy i szybki montaż modułów, uproszczony dostęp do elementów na wypadek konieczności naprawy lub konserwacji

Niska masa
Waga 1m2 ekranu oscyluje w granicach 12 kg co pozwala na instalację  praktycznie w każdym miejscu, niezależnie od istniejące konstrukcji nośnej

Wysoka jasność i energooszczędność
Zużycie energii przez ekrany inexLED T jest niższe niż w przypadku projektorów o wysokiej jasności, a mimo tego obraz jest wyraźnie widoczny także przy dużej jasności otoczenia , nawet przy bezpośredniej ekspozycji na słońce.

Trwałość i sprawność
Stosowanie najwyższej jakości komponentów zapewnia długą, bezawaryjną pracę


Paremetry techniczne ekranów inexLED T