Technologie inexLED - Ekrany LED i Telebimy

Ekrany Led, Panel Led, Wyświetlacz Led, Telebim, Kurtyny Led


 

Ekrany i telebimy inexLED


 

Ekrany outdoorowe

 

Wszystkie produkty inexLED bazują na modułach LED SMD, które w odróżnieniu od technologii obrazowania bazującego na diodach DIP RGB lub DIP 1R 1G 1B są dużo trwalsze i dają  obraz zdecydowanie lepszej jakości.

Klasa szczelności modułu - IP65 ( od frontu ), silikonowa uszczelka ramki tylnej gwarantuje szczelność modułów zamontowanych w konstrukcji ekranu.

Moduły zewnętrzne podlegają procesowi tropikalizacji co dodatkowo zabezpiecza układy elektroniczne przed skutkami ewentualnej kondensacji pary wodnej wewnątrz obudowy ekranu.

W zależności od projektu w naszych realizacjach używamy modułów zabudowywanych w dedykowane ramy i kasety lub korzystamy z tzw cabinetów celem sprawnej i szybkiej instalacji ekranów o dużych gabarytach, bezpośrednio w miejscu przeznaczenia.

Wysoka jasność modułów zewnętrznych od  5500 do 6500 cd/m2 w wydaniu standardowym, sprawia, że ekrany i telebimy inexLED są doskonale widoczne w każdych warunkach. 

Ekrany indoorowe

 

Moduły do zastosowań wewnętrznych także cechuje najwyższa jakość użytych komponentów. Mniejszy rozmiar stosowanych tu diód sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć ekrany o rozdzielczościach P2 - oznacza to, że na 1 mb bieżącym znaleźć się może nawet 500 diód.

Podobnie jak w przypadku ekranów zewnętrznych tak i w tym przypadku ekrany montowane są z modułów o określonych parametrach rozdzielczości i wymaganaej jasności

Cechy i zalety ekranów inexLED

Wysoka jasność i czytelność

Ekrany inexLED opierają się na modułach SMD dzięki czemu uzyskujemy doskonałą widoczność i czytelność obrazu w pełnym zakresie kątów. Nasze moduły LED charakteryzują się kątami widzenia 160 stopni w poziomie, 140 stopni w pionie. Wysoka jasność ( 6000 cd/m2 i więcej ) sprawia, że obraz jest doskonale widoczny nawet przy bezpośredniej ekspozycji na słońce.

Ekologia i energooszczędność

Zużycie energii przez ekrany inexLED  jest niższe niż w przypadku ekranów LED bazujących na diodach DIP. 

Ekrany o jasności 6000 cd/2 zużywają średnio 450 W/m2 co stanowi mniej niż 50% zapotrzebowania na energię modułów poprzedniej generacji. Dzięki temu zewnętrzne ekrany - telebimy inexLED nie wymagają układów klimatyzacji.

Doskonałe parametry

Bazując na diodach LED od najlepszych dostawców (np Nationstar) zapewniamy najwyższą jakość oraz trwałość na poziomie 100.000 godzin. Gwarantujemy że Poziom potencjalnie wadliwych pikseli nie przekroczy 0,01na m2.

Modułowa konstrukcja

Modułowa konstrukcja pozwala tworzyć dowolnej wielkości ekrany przy dobraniu optymalnej rozdzielczości.

Łatwa instalacja i konserwacja

Łatwy i szybki montaż modułów, uproszczony dostęp do elementów na wypadek konieczności naprawy lub konserwacji

Niska masa

Waga 1 m2 modułów inexLED oscyluje w granicach 7 kg co pozwala na instalację ich praktycznie w każdym miejscu i na każdej powierzchni

Paremetry techniczne ekranów inexLED